تبلیغات
طرف ما شب نیست - آری آری زندگی شاید همین باشد...
من غلام قمرم، غیر قمر هیچ مگو...

این پست صرفا غر غر های بی قیاس من است. هیچ چیز مثبت و خاصی ندارد. این را برای اقناع حس کنجکاوی دوستان گفتم.اما رمز بدان جهت گذاشتم که خواندن چرت نوشت های مجنونی چون من مطبوع طبع لطیفتان نمی باشد. اما اگر کسی خیلی دلش می خواهد خاطر خطیر مکدر کند و خودم هم صلاح بدانم رمز عرضه اش می کنم. 

خمیازه بگشاد زهم لبهای زخم کاریم...

وز های زمستانی در خانه تنها ماندن اصلا خوب نیست. خوب نیست وقتی اشتهایت را از دست داده ایی و فشارت افتاده پایین. خوب نیس وقتی می بینی زود به زود غمت می گیرد، خودت را می شناسی و می دانی اینکه چند وقت است از ته دل نخندیدی یعنی فاجعه. آدمی مثل من که همیشه می خندد، که همه با خنده هایش می شناسندش، که همه جز آنکه باید، متوجه شده اند الناز خنده هایش کم شده آنقدر که دکتر موسوی می پرسد خانم ابراهیمی چی شده؟چرا حالت خوب نیس؟من در تمام عمرم یکی دونفر را بیشتر شبیه خودم ندیدم که مدام بخندد در هر شرایطی، نمی دانم این خوب است یا بد، می دانم روی اعصاب خیلی هاست اما من دوستش دارم، خیلی ها اصلا من را به خاطر همین دوست می دارند و داشته اند. خنده ی من به این معنی نیست که موضوعی برایم مسخره است و جدی نیست. این روز ها کودک دورنم در حد مرگ ضعیف شده رفته است یک گوشه کز کرده هر چه صدایش می کنم محلم نمی دهد، قهر کرده، سرش را روی زانویش گذاشته، لاغر شده، رنگش پریده، حتما دیگر من را دوست ندارد، حتما دارد می میرد، حتما من بزرگ شده ام.خودم می دانم وجه تمایز من با بقیه همین بوده، چیزی که همیشه مرا در سخت ترین شرایط سرپا نگه داشته.

روز های زمستانی خوب نیست وقتی مترو شلوغ است و کتاب سنگین و هوا سرد و خودت خسته. روز هایی که اعتماد به نفسم به اضطرار به نفس بدل شده. روز هایی که وقتش رسیده است باور کنم از تو هم باهوش تر هست و دوره ی تو تمام شده. روز هایی که حرف زدن در حد مرگ سخت شده است برایم. روز هایی که با شوق و ذوق چادر سرم کرده ام ولی عرضه جمع و جور کردنش را ندارم.

آری آری زندگی شاید همین باشد...زندگی ایده آل من با همه فرق داشته در زندگی ایده آل من کودک دورنم ...

پاییز عزیز،غم انگیز برگ ریز

یک روز می رسم و تو را می بهارمت 

92/9/19

 
صفحات
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :